FlashSportTe FunditTe Gjitha

“Special One”, gjest i madh i Mou-t në kohë Koronavirusi (VIDEO)

Jose Mourinho organizohet për luftën kundër koronavirusit dhe për të shmangur sa më shumë përhapjen e virusit epidemik që ka shkaktuar mbi 11 mijë viktima në të gjithë botën.

“Special One” ditën e sotme i ka dorëzuar disa të mira material shoqatave të bamirësisë që ndihmojnë endacakët dhe personat në nevojë në zonën e Enfilld, në veriun ekstrem të Londrës.

Një gjest për t’u duartrokitur ky i trajnerit portugez, që edhe pse është një njeri spektakli dhe që shpesh thumbohet, me të tilla veprime tregon shumë.

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *