AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Spalletti “përfundon” në Ekuador, e sfidon De Biasi! Ja pse Interi bën tifo për ish-trajnerin

Sirena amerikanojugore për Luciano Spallettin. Trajneri, që është pa ekip pasi Interi e shkarkoi dhe tashmë duhet ta paguajë deri më 30 qershor 2021, mund të kthehet në pistë. Orët e fundit, federata e Ekuadorit ka bërë sondazh si trajner të kombëtares.

Në tavolinë projekt interesant për Botërorin në Katar 2022. Ka edhe emra të tjerë në garë si Gianni de Biasi, ish-trajneri i Shqipërisë, Klinsmann dhe Seedorf. Nëse zgjidhet Spalletti, Interi shpëton, pasi do të kursente 18 mln euro bruto nga rroga që ka për t’i dhënë.

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *