Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Spahiu sulmon Ramën: Në Bulqizë vure drejtor militant në Postë, pensionistët nuk kanë marrë pensionin mujor

Deputeti i LSI-së Perparim Spahiu ka njoftuar se qindra pensioniste sipas tij “në Bulqizë nuk kanë marrë pensionin mujor me arsyen se ISSH nuk ka kaluar fondet tek Posta”.

Ai ka akuzuar Edi Ramën dhe thekson se  kryeministri ka shkatërruar administratën e Postës me drejtor militant të PS që ka vënë në krye . 

“Me informojne qe ne qytetin e Bulqizes qindra pensioniste nuk kane marre pensionin mujor me arsyen se ISSH nuk ka kaluar fondet tek Posta…Ky eshte peshqeshi i “rilindjes rrumpalle” kur e shkaterron administraten e Postes me drejtor militant te PS.”, shprehet Spahiu.  (J.V/Shuplaka)

 

 

 

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *