Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Soni Malaj festoi ditëlindjen ditën e djeshme, ja sa vjeç mbushi këngëtarja edhe pse duket në të 20-tat

Soni Malaj festoi ditën e djeshme 39 vite jetë dhe në këtë ditë speciale ka marrë qindra urime speciale nga miq e të afërm të saj.

Ishin të shumtë kolegët që e uruan publikisht ditëlindjen, por surprizën më të bukur për të e kishin përgatitur në mbrëmje.

Këngëtarja tregoi se këtë vit nuk kishte menduar të festonte për shkak të pandemisë, por miqtë e saj e kanë surprizuar.

Ata kishin organizuar një festë për Sonin dhe duket se kanë menduar vetë për të gjitha detajet e këngëtarja ka mbetur e habitur.

“Jemi në kohë pandemie dhe nuk e kisha menduar që mund të festoja ditëlindjen, por falenderoj miqtë e mi që më organizuan diçka të vogël, por me shumë dashuri”, ka shkruar Soni përkrah disa fotove të saj.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *