FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Sofia e Çanit çmend rrjetin, ka një mesazh për të gjitha vajzat

Së fundim Xheni Brahaj, e njohur  si Sofia e Arian Çanit  ka çmendur rrjetin me një foto të publikuar në Instagram.

E veshur me një bodysuit të zi, taka të zeza dhe e ulur në një kub të bardhë ajo ka publikuar një foto me shkrimin “Mbaje kokën lart, vish taka të larta dhe ki standarte të larta”.

Kujtojmë që Sofia e Çanit është gjithmonë bjonde, por Xheni ka  ‘thyer’ rregullin duke u kthyer në flokë gështenjë.

Ndërkohë që  kohët e fundit Xheni ka tërhequr mediat rozë për publikimet në Instagram, apo veprimet që bënë gjatë emisionit.

 

Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *