Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

‘S’më del llogaria’, Aurela Gaçe ironizon kolegët në muzikë

Aurela Gaçe është një prej këngëtareve më të njohura të muzikës shqiptare, e cila është tepër aktive në profilin e saj në Instagram dhe ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga puna e përditshmëria e saj.

Së fundmi, nëpërmjet disa postimeve në Instastory, këngëtarja ka ironozuar kolegët në muzikë që kanë miliona ndjekës në Instagram, duke i krahasuar me Michael Buble.

“Michael Buble, tur botëror. Mbush arena të tilla dmth. Por ka vetëm 2.1 milionë followers. Sikur të menaxhohej nga ndonjë shqipe, kushedi sa followers do kishte. Hë? Tur botëror, arenat plot. S’më del llogaria”- shkruan Aurela me ironi në postimet e saj.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.