AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

“S*ksi me të është më i mirë”, 47 vjeçari martohet me vajzën 23 vite më të re

Një avokat 47 vjeçar po jeton një histori dashurie me të dashurën e tij 24 vjeçe.

Jason Smith, 47 vjeç prej kohësh kërkonte një vajzë të re në moshë pasi seksi me të do të ishte më i mirë. Avokati u njoh me Azarel Smith, në internet në shkurt 2014 vetëm kur ajo ishte 18 vjeçe.

“Mendova se seksi me të do të ishte më i mirë”, pranoi me sinqeritet Jason teksa tregonte momente nga jeta në çift. Ata së fundmi janë martuar dhe jetojnë të dy sëbashku në New York.

Fjalët Kyce

SPAK i ka kërkuar kryebashkiakut Lefter Alla të bëjë testin e drogës. Çfarë mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *