Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Skënder Brataj gòdet sërish: Dy muaj me maska zhdùkin korònavirusin

Shefi i Ugjencës kombëtare, Skënder Brataj ka zbuluar se si mund të shuhet korònavirusi duke cituar një shkencëtar amerikan, identitetin e të cilit nuk e zbuloi. Sipas tij, sèmundja mund të zhduket krejtësisht vetëm falë masave mbrojtëse.

Duke folur në studion e A2, tha se nëse njerëzimi do të mbante maska për dy muaj, shifrat e ínfektimeve do të bien.

“Sipas një shkencëtari amerikan, nëse për dy muaj gjithë njerëzimi do të mbante maska, korònavirusi do të zhdùkej. Është shumë e rëndësishme mbajtja e saj dhe sipas studimeve të tjera tregon se mund të ulë përhapjen e ínfeksionit në masën 70%”, u shpreh ai, ndërsa theksoi se ecuria e infektimeve do të jetë në dorën e qytetarëve.

 

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.