BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Skandal/ Pasi e pyet për të birin, aktori i njohur i telenovelave godet live gazetarin (VIDEO)

Eduardo Yanez, aktori meksikan i njohur në Shqipëri për rolin e tij tek telonovela ‘Gaviota’ apo ‘Dashuri dhe tekila’ është bërë protagonist i një ngjarje të shëmtuar.

 Ai ka sulmuar një gazetar live teksa ky i fundit po zhvillonte një intervistë të shkurtër me të. Gjatë një interviste Eduardo ka humbur kontrollin dhe ka goditur me shuplakë gazetarin.

Sipas Daily Mail ajo që e ka acaruar edhe më shumë  aktorin ka qenë insistimi i gazetarit për të mësuar diçka më shumë në lidhje me aksidentin e djalit të aktorit dhe arsyen se përse ai kërkoi para online dhe nuk iu drejtua babait të tij. 

Kjo gjë e ka acaruar 57-vjeçarin dhe paravërisht se po përpiqej të mbante veten në kontroll nuk ia doli mbanë nga fundi i intervistës.

INTERVSITA:
Gazetari: Pse djali juaj pasi përplasi makinën kërkoi para online dhe nuk kërkoi ndihmën tuaj?
Aktori: Nëse je kaq i shqetësuar për djalin tim, dërgoja ti paratë dhe fol me të.
Gazetari: Kjo është puna ime.
Aktori: Gjepura, kështu thoni gjithmonë për t’i bërë njerëzit të dëgjojnë gjëra që atyre s’u interesojnë fare. (J.V/Shuplaka)

 

 

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.