Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Zbulohen emrat/ Dhùnoi arbitrin për penalltinë, kush janë futbollisti dhe gjyqtari që o kónfliktuan sot në Gramsh

Një ngjarje e paprecedentë është regjistruar ditën e sotme në Gramsh. Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se futbollisti Valter Përndrecaj 29 vjeç, banues në Velipojë, ka goditur dhe fyer gjyqtarin e ndeshjes shtetasin Besmir Lecaj, 32 vjeç, banues në Lezhë.

Ngjarja ka ndodhur në stadiumin e qytetit të Gramshit në pjesën e dytë gjatë zhvillimit të ndeshjes ndërmjet ekipeve Gramshi -Ada, burime për Faxweb.al bëjnë me dijese futbollisti i skuadrës “Ades”, shtetasi Përndrecaj, ka goditur dhe fyer gjyqtarin e ndeshjes Lecaj.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur pasi lojtari nuk ka qënë dakord për ekzekutimin të një penalltie. Lojtari është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Gramsh, për veprimet e mëtejshme proceduriale.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *