AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“S’kam terezi, se me pas terezi…”, aktori i humorit tregon të vërtetën e videos virale (VIDEO)

Prej disa kohësh një videot e një taksisti të quajtur Avni janë bërë virale në rrjet pasi ai tregon eksperiencat e tij seksuale në formën e batutave  ku përveç fjalorit banal përdor shprehje të tilla “Hajde mor pi kafe”,”Jam nana, m’trego ti mu”, “S’kam terezi, se me pas terezi, unë i q* motrën” .

Kjo ka bërë që videot e Avniut të kthehen në virale dhe të shpërndahet në rrjet, ndërsa për shkak të shprehjeve tipike të tij ka bërë që videot e tij të shpërndahen gjerësisht nga persona anonimë në rrjet.

Por aktori i ‘Portokalli’ Rezart Veleshnja ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet me Avniun dhe thotë se ky i fundit videot janë publikuar me qëllim nga taksisti. (B.H/Faxweb)

“Avnia i ka bo videot kastile sapo e konfirmuam!”, shkruan ai.

(B.H/Faxweb)

 

Fjalët Kyce

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *