AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“S’kam terezi, se me pas terezi…”, aktori i humorit tregon të vërtetën e videos virale (VIDEO)

Prej disa kohësh një videot e një taksisti të quajtur Avni janë bërë virale në rrjet pasi ai tregon eksperiencat e tij seksuale në formën e batutave  ku përveç fjalorit banal përdor shprehje të tilla “Hajde mor pi kafe”,”Jam nana, m’trego ti mu”, “S’kam terezi, se me pas terezi, unë i q* motrën” .

Kjo ka bërë që videot e Avniut të kthehen në virale dhe të shpërndahet në rrjet, ndërsa për shkak të shprehjeve tipike të tij ka bërë që videot e tij të shpërndahen gjerësisht nga persona anonimë në rrjet.

Por aktori i ‘Portokalli’ Rezart Veleshnja ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet me Avniun dhe thotë se ky i fundit videot janë publikuar me qëllim nga taksisti. (B.H/Faxweb)

“Avnia i ka bo videot kastile sapo e konfirmuam!”, shkruan ai.

(B.H/Faxweb)

 

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *