Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

S’ka më ‘Bukra’, do të çuditeni nga pamja e aktores (Foto)

Aktorja e humorit, Albana Ferhati, e njohur ndryshe si ‘Bukra’, në spektaklin e ‘Portokallisë’, ka bërë një ndryshim të madhë në look-un e saj.

Edhe pse gjithmonë e indetifikojmë si personazhin e rafinuar, me rrobat e shtrenjta dhe me jetën e ‘luksit’, që bënë në përsonazhin e të dielës, në jetën private ajo njihet edhe për ndryshimin e herë pas hershëm të ngjyrës së flokëve.

Nëpërmjet një postimi në llogarin e saj të ‘Instagramit’, Albana shihet me një ndryshim të madhë të flokëve, i cili vëshitrë se mund të njihet më nëse është aktorja e show-t të së dielës.

(E.V/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.