Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShëndetiTe FunditTe Gjitha

Merr frymë Italia, numri më i ulët që nga përhapja e pándemisë, në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 99 persona

Pándemia globale e shkaktuar nga kòronavirusi në Itali po shkon drejt zbehjes totale pasi kurba po shënon rënie dita-ditës.

Autoritetet e vendit fqinj bëjnë me dije se vendi ka shënuar numrin më të ulët të víktimave, që nga përhapja e pándemisë së kòronavirusit.

Në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 99 persona, duke e çuar në 32.007 numrin total të víktimave në shtetin fqinj.

Ndërkohë janë regjistruar 451 raste të reja me Còvid-19, dhe numri në total i të prekurve  ka shkuar në 225.886

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.