Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShëndetiTe FunditTe Gjitha

Italia drejt normalitetit, bie sërish numri i víktimave nga pándemia, në 24 orët e fundit janë shënuar 156 víktima

Situta pándemike në Itali po shkon drejt normalitetit, kjo referuar shifrave që vijnë nga vendi fqinj.

Autoritetet vendase bëjnë me dije së në 24 orët e fundit janë shënuar 156 víktima, duke e çuar në 32.486 numrin e përgjithshëm të jetëve të humbura nga Còvid-19.ndërkohë së fundmi , janë regjistruar 642 raste të reja, dhe në total numri i të prekurve ka shkuar në 134.560

Gjithashtu në Itali janë shëruar 2278 persona.

Ndërkohë nga na tjetër qeveria Italiane ka filluar planet për rihapjen e vendit duke paralajmëruar edhe hapjen e kufijve.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.