Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Prapa kurrizit të tregtarit, dalin pamjet si sirianët vjèdhin në mes të ditës dyqanin e parfumeve në Tiranë

Prej ditësh bizneset e Tiranës kanë ngritur shqetësimin për vjedhjet dhe kërcënimet që shtetasit sirianë të ardhur ilegalisht në vendin tonë ju bëjnë.

Një rast vjedhje është denoncuar mbrëmjen e sotme nga një biznes në emisionin Fiks Fare. Siç shihet dhe nga pamjet video brenda parfumerisë, dy sirianët futën në dyqan dhe në kohën kur një prej tyre bisedon me shitësen, tjetri mbush xhepat me parfume.

Në fund, të dy largohen nga dyqani ndërsa nuk mund as të identifikohen sepse mbajnë kapela e syze. Ky shqetësim është ngritur dhe nga biznese të tjera.

fIKS FARE

Sirianët vjedhin në mes të ditës parfumerinë. Ankesa edhe nga biznese të tjera.

Publiée par Fiks Fare sur Mardi 9 juin 2020

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *