Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Simbolika e vizatimit të vajzës 5-vjeçare në Astir: Pikturon vetëm shtëpi sepse e lidh me zemrën!

Faqja “Mbështetje e banorëve të Unazës së re”, ka publikuar një vizatim interesant dhe shumë domethënës të një vogëlushje 5-vjeçare.

Vogëlushja ka vizatuar disa shtëpi dhe shtëpinë e krahason me zemrën, pasi pa zemrë nuk ka jetë por edhe pa shtëpi nuk ka jetë.

“Ky është vizatimi i mbesës sime, e cila gjatë gjithë kohës vizaton shtëpi, dhe ajo këtë e lidh me zemrën, se pa zemër nuk ka jetë, dhe pa shtëpi nuk ka jetë.”- shkruhet mbi foto.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

1 thought on “Simbolika e vizatimit të vajzës 5-vjeçare në Astir: Pikturon vetëm shtëpi sepse e lidh me zemrën!”

  1. Kriminele te ndyre! Ishallah e provojne te femijet e tyre keta maskarenj qe po i bejne gjemen popullit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *