Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Silvi Caka në krah të Metës: Me presidentin e ri, qarku i Beratit do jetë në krye të vëmendjes sonë

Deputetja e LSI-së Silvi Caka ka deklaruar se qarku i Beratit do të jetë  në krye të vëmendjes së  kësaj partie.

“ME Ilir Meten president, dhe Lëvizjen Socialiste për Integrim forcë të parë, Qarku i Beratit do jetë në krye të vëmendjes sonë.”, shkruan Caka.

Në këtë foto ajo shfaqet në krahës të Metës po në qytetin e Beratit ku të dy janë të rrethuar nga simpatizantë të rinj të LSI-së. Të veshur casual dhe mjft të buzëqeshur deputetja shfaqet në krah të presidentit të ri. (J.V/Shupaka)

 

 

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *