Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Siç nuk e keni parë ndonjëherë, Lefter Maliqi shfaqet me një look të ri në studion e Fax News (Foto+Video)

Deputeti Lefter Maliqi njihet si një nga ligjvënësit më aktiv në Kuvendin e Shqipërisë dhe qëndrimi i tij ndaj mazhorancës ka qenë kundërshtues për shumë çështje dhe tema debati.

Sot ai është i ftuar në studion e lajmeve të Fax News ku po flet për situatën në tërësi që ka shkaktuar koronavirusi në vend dhe menaxhimin e saj nga autoritetet.

Ajo çfarë është vënë re ka të bëjë me look të ri pasi ka vendosur të lërë mjekrën.

Me siguri që edhe berberi i zotit Maliqi e ka marrë me seriozitet urdhërin e qeverisë për mbylljen e aktivitetit të tyre, në kuadër të masave parandaluese kundër Covid 19.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close