Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

DETAJE/ Babai punonjës në pòlici, motra në Gjykatë. Si u nxor në pritë 23-vjeçari në Elbasan, telefonata që i shkaktoi vdèkjen

23-vjeçari Regis Runaj u gjet i vdèkur dy ditë më parë pranë várrezave të qytetit të Elbasanit. Burime për Faxweb.al tregojnë se ishte një telefonatë që e nxori nga shtëpia e tij në lagjen “Shënkoll” dhe nuk u kthye më. Babai i tij ka qenë shofer në pòlici, ndërsa motra punon në gjykatë.

Runaj ishte dhe mik i Emiljano Ramazanit, i cili po ashtu e èkzèkùtua 10 ditë më parë në këtë qytet në mes të ditës. Për këtë ngjarje policia ka arrèstùar 2 persona babë e bir, të familjes Manhasa. (lexo).

Më herët faxweb.al raportoi për ngjarjen e rëndë të ndodhur në orët e vona të mbrëmjes në qytetin e Elbasanit, i cili nuk po gjen qetësi nga përplasjet mes bandave dhe grupeve krímínále në kônflíkt me njëri-tjetrin (lexo).

Polícia u mjaftua me njoftimin rutinë ndërsa ende nuk ka asnjë të dhënë për motivin apo autorët e kësaj ngjarjeje e cila mesa duket nuk do të mbyllet me kaq.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *