AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Si na mashtruan Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij në dasëm

Aktori i njohur i humorit, Gaz Paja pritet që së shpejti të bëhet baba për herë të parë.

Burime për “News31.al” konfirmojnë se bashkëshortja e Gazit, Ira Seferi është shtatzënë. Aktualisht Gazi dhe Ira ndodhen në jug të vendit duke shijuar ditët e pushimit.

Burimet që ndodhen pranë dyshes në Dhërmi kanë treguar se barku i rrumbullakosur është i dukshëm dhe pritet që fëmija të vijë në jetë për pak muaj.

Burimet konfirmojnë që Ira ka qënë shtatzanë edhe kur kanë bërë dasmën. Gjinia e foshnjës akoma nuk është bërë e ditur.

Fjalët Kyce

Konferenca e Donatorëve mblodhi 1.15 miliardë euro për rimëkëmbjen e Shqipërisë pas tërmetit. Mendoni se do të shkojnë te njerëzit në nevojë?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *