Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Si jeni djal i nënës tënde? O djal, o flori, o yll!”, e moshuara nga Saranda ‘lan’ me komplimente kryeministrin, Rama indiferent ja pret shkurt: Ulu, ulu aty

Kryeministri Edi Rama ka vizituar mëngjesin e sotëm qendrën e vaksinimit të ngritur në gjimnazin “Hasan Tahsini” në Sarandë. Teksa ai ka hyrë në ambientet e vaksinimit, një qytetare nuk i ka kursyer lavdet dhe elozhet për kryeministrin, i cili indiferent i ka pyetur sip o shkon vaksinimi dhe i ka kërkuar të mos çohen në këmbë për të.

Pjesë nga biseda:

Qytetarja: Si jeni djali i nënës tënde? O djal, o flori, o yll! Aty ku të shkel këmba të bëhet flori!

Edi Rama: Mirë? Si po shkon? Ulu, ulu aty…

Qytetari: Kemi respekt të paçim sa malet. Me ty Shqipëria fiton se je njeriu i punës.

Rama: Hajde me shëndet!

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.