Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Përkeqësohet gjendja e të plagosurve nga aksidenti në Elbasan, babai niset me urgjencë drejt Traumës, vajza në reanimacion (Video)

Është përkeqësuar gjendja e dy prej personave që mbetën të plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor në aksin Elbasan-Peqin, pasditen e djeshme. (Lexo edhe ketu) 

Mësohet se drejtuesi i mjetit Opel që u përfshi në aksident, është nisur mbrëmjen e djeshme me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë, për shkak se kishte marrë dëmtime të mëdha në mushkëri.

45-vjeçari ishte duke udhëtuar së bashku me dy vajzat dhe bashkëshorten  e tij, kur u përfshi në aksidentin në fshatin Përparim. Nga ana tjetër dhe njëra nga vajzat ka paraqitur probleme më serioze, pas përplasjes. Pasi i është nënshtruar një skaneri, mjekët kanë vendosur që ta mbajnë të renë nën kujdes në terapinë intesive, në reanimacion.

Në total si pasojë e aksidentit, pamjet e të cilit mund ti shihni në videon e mëposhtme, mbetën të lënduar 5 persona, ndërsa si shkak për përplasjes është bërë parakalimi i gabuar i njërit prej mjeteve.

(E.K/Faxweb.al)

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *