Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Arrestohet në Kakavijë shtetasi turk, tentoi që të kalonte kufirin në mënyrë të paligjshme

Shtetasi turk Umut Can Mashallah Erkan lindur dhe banues në Stamboll – Turqi, kombësia dhe shtetësia Turke, është arrestuar në flgrancë nga policia.

Ai është kapur kapur nga Shërbimet policore të Stacionit Policisë Kufitare Kakavijë, duke kaluar kufirin shteteror në mënyrë të paligjshme në afërsi të PK.K.Kakavijë nga Greqia për në Shqipëri.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *