Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Shtëpia i përfshihet nga flakët, aktorja kalon momente paniku në muajin e tetë të shtatzënisë

Mediat turke bëjnë me dije se shtëpia e dy aktorëve, Hazal Kaya dhe Ali Atay, në Zekeriyaköy, Stamboll, është djegur.

Gjatë momentit të shpërthimit në shtëpi ndodhej vetëm Hazal, e cila ka përjetuar momente tmerri, pasi shtatzënia e ka rënduar edhe më shumë situatën.

Ali Atay, nuk ndodhej pranë saj në këtë moment të vështirë, pasi po merret me xhirimet e serialit të tij më të ri.

Momentalisht mediat shtojnë se gjendja e aktores është normalizuar dhe ajo ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Hazal është në muajin e tetë të shtatzënisë dhe pritet që shumë shpejt të sjellë në jetë një djalë.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *