Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

E pazakontë në Itali/ Shqiptarja shkon në spital të bëjë tamponin e Covidit dhe arratiset, kapet pas disa minutash e plagosur. Ja çfarë ndodhi

Një 31-vjeçare me origjinë shqiptare, e cila banonte në Soresina të Itali ka çuditur karabienierët dhe stafin mjekësor me veprimin e saj. Ajo nuk ndihej mirë dhe shkoi në urgjencën e spitalit Crema, ku iu nënshtrua tamponit për të parë nëse ishte e infektuar me koronavirus.

Mesa duket, kishte frikë të mësonte rezultatin dhe u largua nga godina e spitalit. Gjatë arratisjes, pësoi aksident pasi humbi kontrollin e mjetit dhe doli nga rruga pranë Rondo di Ca delle Mosche. Një patrullë e policisë dhe një ambulancë ndërhynë në vendin e aksidentit dhe kthyen 31 vjeçaren në spital.

Sapo mbërriti, gjithçka që kishte ndodhur doli në dritë dhe mësoi se ishte infektuar me Covid ndaj duhet të izolohej e të fillonte trajtimin. (A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *