Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Digjet brenda fabrikës së kánábisit 43-vjeçari shqiptar, shoku i tij në gjendje të rëndë

Një shqiptar dyshohet se ka ndërruar jetë dsa ditë më parë në Brierley Hill të Birminghamit, në Angli, pasi u dogj brenda një një fabrikë kánábisi.

Mediet e huaja raportojnë se fabrika mori flakë gjatë natës së 4 qershorit, ndërkohë që 43 vjeçari shqiptar ndërroi jetë ditën tjetër. Po ashtu raportohet se shoku i tij, edhe ai shqiptar u plagos dhe u transportua në spital.

20- vjeçari bashkë me mikun dhe bashkëkombasin e tij 43- vjeçar u bllokuan në fabrikë por vetëm një prej tyre mundi të shpëtohet.

Po ashtu dhe një i tretë është shpëtuar por ai nuk dihet se cilës kombësi i përket.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *