Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Shqipëri-Angli/ Tifozët kuqezi ‘futen’ brenda stadiumit: Sytë dhe zemrën te ju

Edhe pak orë na ndajën nga supersfida Shqipëri-Angli, e cila luhet këtë të diel në orën 18:00 në stadiumin “Air Albania”.

Në pamundësi për të qenë brenda stadiumit për të mbështetur kombëatren kuqezi, tifozët tepër besnik të njohur si “Tifozat Kuqezi” janë futur paraprakisht në stadium për të vendosur një banderolë gjigande me mbishkrimin “Sytë dhe zemrën te ju”.

Në këtë mënyrë, ata i shprehin mbështetjen e tyre ekipit kombëtar në një ndeshje kaq të vështirë përballë një skuadre si ajo e Përfaqësueses Angleze.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.