Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Shpërthen poeti Doçi për deputetët: Ata 122 duhen marrë të bëhen skrap

Agim Doçi u shpreh në “360 Gradë”, se deputetët e parlamentit duhen çuar për skrap. Ai e lidhi këtë me faktin se Presidentit Ilir Meta i kanë hequr të gjitha kompetencat.

Agim Doçi: “Këtu janë të gjitha të papajtueshme me frymën e Kushtetutës. “339”, “184”, ato që kanë dosje të përvetësimit të dosjeve.

Për mua nuk është diktaturë, por është demokraturë. 

Atij plakut që tha Nazarko, i kanë hequr spinën, kompetencat, janë bërë 11 dekrete dhe janë përmbysur.

Duhen marrë ata 122 dhe duhen bërë skrap. Janë ato mbeturinat e metalit’.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close