Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Shpërthen në flakë makina në afërsi të Sukthit, panik në autostradë

Një makinë ka shpërthyer në flakë paraditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të Sukthit, ndërsa nuk raportohet për persona të lënduar.

Siç duket edhe nga pamjet, një zjarr i fuqishëm ka përfshirë makinën.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, dhe as identiteti i drejtuesit të mjetit.

Paraprakisht dyshohet se ngjarja ka qenë aksidentale, por hetimet e mëtejshme do të tregojnë lidhur me shkaqet.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *