AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Shpërthen në flakë banesa në Vlorë, mister shkaqet (Video)

Një banesë është përfshirë nga flakët në lagjen “Partizani” në Vlorë, duke rrezikuar edhe disa godina të tjera.

Në vendngjarje kanë shkuar zjarrëfikëset që po punojnë për shuarjen e flakëve, ndërsa fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Zjarri ka nisur në kuzhinë, ndërsa paraprakisht dyshohet se shkak mund të ketë qenë ndonjë shkëndijë elektrike, megjithatë vijojnë hetimet.

A do i përgjigjeni thirrjes së Presidentit Meta për të dalë në shesh në 2 mars në mbrojtje të demokracisë dhe Kushtetutës së vendit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *