Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Shpërthen granata te ‘Liqeni i Thatë’ në Tiranë

Forcat xheniere kanë kryer shpërthimin e kotrolluar të një granate që është gjetur në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranës.

Mësohet se granata është gjetur në baltë, dhe është shpërthyer në mënyrë të kontrolluar, pa dëme apo pasoja në mjedisin përrreth.

“Me datë 18.03.2021, tek Liqeni i thatë, nga forcat xheniere është bërë një shpërthim i kontrolluar i një granate të vjetër të gjendur në baltë”, njofton Policia.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.