Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BlogFlashShowBizSportTe FunditTe Gjitha

Shpejtësi marramendëse, vdesin në vend këngëtarja e njohur dhe burri i saj (FOTO)

Shpejtësia u ka marrë jetën dy personave mjaft të njohur. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e djeshme teksa këngëtarja e njohur po ecet me shpejtësi marramendëse së bashku me bashkëshortin e saj.

Leah Labelle, 31 vjeçe dhe bashkëshorti i saj Rasual Butler, 38 vjeç vdiqën në vend.

Gjithçka erdhi pas një përplasjeje në Los Anxhelos,rreth 02:00 të ditës së djeshme.

Range Rover-i i tyre besohet të ketë goditur një matës parkimi para se të përplasej në një mur dhe të rrotullohej.

Policia ka thënë se bashkëshorti po lëvizte me të paktën dyfishin e limitit të shpejtësisë.

Leah dhe Rasual, një lojtar profesionist i basketbollit, u shpallën të vdekur në vendngjarje.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *