Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Shoqëroi të miturën në banesën e tij dhe tentoi të kryente marrëdhënie seksuale, jepet masa e sigurisë për policin Kol Kola

Gjykata e Lezhës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për efektivin 62-vjeçar Kol Kola, i cili tentoi të shfrytëzonte seksualisht një vajzë 13-vjeçare.

Efektivi u arrestua ditën e martë pasi Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat e akuzoi se më datë 29 prill 2021, ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me një të mitur.

Efektivi ka shfrytëzuar rastin që e mitura ka qenë e pashoqëruar nga persona madhorë, e duke keqpërdorur atributet që i jep detyra funksionale, nëpërmjet mashtrimit i ka thënë se do ta çonte në komisariat, por e ka çuar në një banesë,  ku ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale.

Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga FaxNews, në momentin që polici ka mbërritur në ambientete e Gjykatës së Lezhë, policia është treguar e kujdesshme ta mbajë Kol Kolën jashtë rrezes së kamerave.

Çoi në banesë 13-vjeçaren përmes mashtrimit dhe tentoi të abuzonte seksualisht me të, ky është polici i arrestuar në Lezhë (FOTO)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.