Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Shoqërohet gjatë operacionit anti-drogë shefi në Komisariatin e Tiranës (EMRI)

Një operacion anti-drogë i cili ka përfshirë pothuajse të gjithë territorin e vendit ka arritur të vërë në pranga një person në Tiranë.

Faxweb.al mëson se personi në fjalë është Dilaver Kalaja, shef objektesh në Komisariatin nr. 1 në Kapshticë të cilit i është gjetur dhe sekuestruar një armë zjarri e tipit kallashnikov në banesë.

Burime nga Policia e Tiranës konfirmojnë se Kalaja është ndjekur që nga pika kufitare e Kakavijës, deri në drejtim të banesës së tij. Operacioni është akoma në vijim dhe pritet të zbardhen detaje të reja rreth aksionit policor.

Arma e gjetur në banesën e Dilaver Kalasë
Banesa e Dilaver Kalase

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *