Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

”Shoku jem”, këngëtarja ‘shpërthen’ në lot pas vrasjes së Jurgen Kurtit (Foto)

Vrasja e Jurgen Kurtit mbrëmjen e së hënës në Tiranë, përveç familjarëve duket se ka tronditur mjaft dhe miqtë e Jurgen Kurtit.

Ky i fundit ka qenë një personazh i njohuri jetës së natës në vend si dhe pushimeve luksoze, duke pasur shoqëri dhe me persona të njohur, mes tyre dhe këngëtaren Fjolla Morina, e cila pëmes statuseve në rrjetet sociale dëshmon se e njihte të ndjerin.

Në një postim në Instagram, Fjolla ka publikuar një foto të 26-vjeçari, ku shkruan: U prefsh në paqe shoku jem!, shoqëruar me lot.

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *