Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


Te Gjitha

Shokohet shqiptari! Sheh foton e tij në një paketë cigaresh, ja kishin marrë pa leje

Ditën e sotme media e njohur BBC ka transmetuar historinë e habitshme të një shqiptarë që jeton në Francë.

Një 60-vjeçar, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, ka parë rastësisht foton e tij të stampuar në një paketë cigaresh.

Bëhet fjalë për një foto ku në dukje vihej këmba e tij e amputuar dhe ajo ishte përdorur për reklamë antiduhani.

Fotoja e shqiptarit ishte marrë pa lejen e tij dhe poshtë saj shkruhej “Pirja e duhanit dëmton arteriet”.

Në të vërtetë 60-vjeçari nuk është përsorues i duhanit dhe këmbën e ka humbur gjatë luftës civile në vitin 1997.

Sigurisht që ai e ka denoncuar rastin në polici dhe aktualisht po punohet për zbardhjen e ngjarjes.

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *