Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashJetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

Shokë përjetë! Vogëlushi gjen macen me sy dhe buzë si vetja (FOTO)

Një djalë nga Oklahoma ka lindur me buzën e çarë dhe ngjyrën e sytë të ndryshëm, transmeton Klan Kosova.

Për gjendjen e tij ai gjithmonë është ngacmuar në shkollë, por shtatë vjeçari Madden ka gjetur një mënyrë për t’u mos u merr me ta.

Fati i ka buzëqeshur djaloshit dhe ai e ka gjetur një mace me të njëjtën gjendje, me sy sikur të tij dhe me buzën e çarë.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce

A mendoni se duhet të hapen shkollat në 14 shtator sipas udhëzimeve të Ministrisë së Shëndetësisë?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close