Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Gjendet trupi i pajetë i shoferit në Kukës, humbi kontrollin e kamionit dhe përfundoi në liqen disa orë më parë

Polumbarët e Reneas pas disa orësh kërkime gjejnë dhe nxjerrin trupin e pajetë të shtetasit F.Ll., i cili duke drejtuar mjetin tip kamion, doli nga rruga dhe ra në liqen. Shoferi humbi kontrollin në rrugën e vjetër, më konkretisht te Ura e Kolshit dhe fatkèqësisht ka ndërruar jetë.

Kjo ishte ngjarja e dytë e rèndë që ndodhi brenda pak orësh në qytetin e Kukësit. Faxweb.al raportoi më parë për një 16-vjeçar, i cili u mbyt duke u larë në liqen.

Pòlicia njoftoi më herët se në vendin e quajtur Hani i Lacit në fshatin Bardhoc, duke u larë në liqen, dyshohet se është mbytur shtetasi L.G, rreth 16 vjeç, banues në Bardhoc. Për gjetjen e adoleshentit, janë angazhuan menjëherë shërbimet e Pòlicisë dhe e nxorrën të pajetë.(A.M/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *