Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Shkulje flokësh e të shara, tre vajza bllokojnë trafikun në mes të Tiranës (Video)

Tre vajza janë përfshirë në një sherr mes njëra-tjetrës pasditen e sotme dhe nuk kanë kursyer as fyerjet apo shkuljet e flokëve.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Liqenit Artificial në Tiranë, ku në pamje mund të shihen tre vajzat që përleshen dhe një person tjetër që përpiqet t’i ndajë.
Sipas raportuesve për JOQ.al, shkaku i “kacafytjeve” ishte se njëra prej vajzave i kishte rënë nga pas makinës së vajzës tjetër.

Për të zgjidhur çështjen, ato vendosën të shaheshin dhe të kacafyteshin me njëra-tjetren.

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *