Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Shkrumbohet nga flakët makina në autostradë, ja dyshimet e para

Një makinë është djegur para pak minutash në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të Maminasit.

Automjeti ka qënë në lëvizje kur ka shpërthyer në flakë. Dyshohet se shkak ka qënë një defekt elektrik. Fatëmirësisht, shoferi nuk ka mbetur i lënduar.

Ndërkohë forcat zjarrfikëse dhe ambulanca kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për normalizimin e situatës dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

(K.H/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *