Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashOpinione&AnalizaTe FunditTe Gjitha

“Çmenduria vazhdon… Bie pre Servantesi dhe Don Kishoti…”

Nga Dritan Kaba

Mediat e paafta dhe injorante shqiptare qe ne masen me te madhe drejtohen nga qen te stervitur nga Fondacioni Soros nuk i japin keto pamje! Sonte po ju sjell shkaterrimin e statujes kushtuar Servantesit dhe dy personazheve te tij te jashtezakoshem Don Kishoti dhe Sanço Panço! Çmendurite e banditeve te majte nuk kane asnje limit! Injoranca dhe padija eshte e pafund!

Shkaterrimi eshte e vetmja ideologji qe njohin! Nese keto do kishin pushtet do fillonin arrestimet dhe shtetezimet. Do fillonin internimet dhe debimet! Ndaj Fitorja e Trump nuk eshte vetem e tij, por fitore per te gjithe njerezit e lire, te kombeve qe duan te jene te lire! Humbja e tij, per mua e pamundur, do ishte e te gjitheve Ne!

Ndaj kush ka nje numer telefoni, nje mik, nje te aferm, nje komshi, qe sot duhet te jene ne fushaten e madhe! Fitorja e 3 nentorit eshte per te gjithe ata qe besojne ne lirine dhe demokracine, qe besojne ne Zot dhe duan kombin e vet! Çdo gje do te kete lidhje edhe me zgjedhjet ne Shqiperi dhe per kete nuk kam asnje dyshim! Me fitoren e konglomeratit te socialisteve, komunisteve dhe globalisteve ne SHBA, Rilindja as votime nuk do te beje!

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *