Shkoi për t’u njohur me masën e sigurisë, 21-vjeçari arratiset nga ambientet e Gjykatës së Korçës, policia ngre postblloqe në hyrje-dalje të qytetit (EMRI)

Një i ri është arratisur nga ambientet e Gjykatës së Korçës teksa po priste që të merrte masën e sigurisë. Bëhet fjalë për 21-vjeçarin e identifikuar si Kristian Medolli i cili mesditën e sotme iu arratis policisë së shtetit. I riu ishte shoqëruar para dy ditësh për vjedhjen e një banese në fshatin Qatrom dhe … Continue reading Shkoi për t’u njohur me masën e sigurisë, 21-vjeçari arratiset nga ambientet e Gjykatës së Korçës, policia ngre postblloqe në hyrje-dalje të qytetit (EMRI)