Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Shkela frenat shumë dhe babi…” Rita Ora tregon guidën e makinës tipike shqiptare

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është treguar gjithmonë e hapur me publikun.

Ajo asnjëhere nuk e ka fshehur origjinën e saj shqiptare dhe shpesh tregon histori që lidhen me vendin tonë.

Së fundmi, nëpërmjet një videoje live në Instagram ajo ka treguar se si i ka mësuar i ati makinën dhe më shqiptare se kaq nuk mund të ishte.

Në live këngëtarja i tregon shoqes së saj Charli D’Amelio se teksa i ati i mësonte makinën, ajo i ka dhënë shumë gaz dhe gjejeni pak çfarë i bëri i ati.

E thjeshtë, e gjuajti pak me shpullë ashtu siç bëjnë prindërit shqiptarë…

Vëllai im tha që as unë nuk di. Herën e parë që i dhashë makinës, shkela frenat shumë dhe babi ma futi më shpullë kokës”, tregoi këngëtarja.

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *