Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Shkarkohet nga detyra kreu i Policisë Rrugore

Është shkarkuar nga detyra, drejtori i policisë Rrugore Mitat Tola. Tola ka mbajtur detyrën si kreu i Rrugores që prej vitit 2017.

Ende nuk dihen arsyet e këtij ndryshimi dhe as pozicioni që do të mbajë në vijim Tola.

Mitat Tola është një ndër drejtuesit më të njohur në sektorin e Rrugores. Tola me gradën e Kryekomisarit ishte larguar nga kjo detyrë në mes të vitit 2016, duke u zëvendësuar nga Ardi Veliu.

(K.H/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *