Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Shkárkohet drejtori i Tatimeve në Shkodër, kush u vendos në vend të tij

Drejtori rajonal i tatimeve në Shkodër Herion Jashari është shkárkuar nga detyra, ndërkohë që në vendin e tij është vendosur Myzafer Bushi. Ky i fundit ka mbajtur më parë postin e drejtorit të degës së Thesarit në qytetin e Shkodrës.

Të dy emrat janë përfolur që vitin e kaluar për largime, në kohën kur Rama vetë mbërriti në Shkodër dhe paralajmëroi ndryshime të thella në administratë.

Mësohet se lëvizjet në Shkodër do të vijojnë edhe në ditët e ardhshme, ndërsa pritet që komandën e socialistëve të Shkodrës ta marrë ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj.

Ky do të jetë një rikthim për të në Shkodrën ku ka punuar dhe më herët, ndërsa do të zëvendësojë në pozicionin drejtues Ditmir Bushatin, i cili nuk është më në listën e preferuar të Shkodrës.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *