Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Shikojeni me kujdes videon/ U rrëzua apo dikush e shtyu?! ‘Shoqëruesi’ i Vangjush Dakos e pëson keq teksa zbriste nga makina

Ish-kryebashkiaku i Durrësit shihet teksa qarkullon me një “Range Rover” dhe vihen re pas tij në të gjitha daljet, njerëz që e shoqërojnë, por këtë radhë diçka e pazakonshme i ka ndodhur njërit prej tyre.

Dako zbret nga dera e parë e “Range Rover”-it luksoz ndërsa nga sedilja e pasme e tij dikush hap derën dhe duke zbritur shihet që bie në asfalt.

Personi që shoqëronte Dakon bie në asfalt

Në pamje të parë duket sikur këmba e tij është penguar në diçka, por nëse vihet re me detaje, nuk është pikërisht ashtu. Dako zbret nga makina dhe vijon të ecë ndërsa hapet dera e pasme e saj, aty sikur ndodh diçka, rënia e personit në fjalë duket më shumë shtytëse se penguese.

Dako sapo kishte zbritur nga makina

Shtuar kësaj faktin se dikush mbyll derën menjëherë ndërsa shoqëruesi i Dakos që nuk dihet nëse është truproja e tij apo dikush tjetër, ngrihet nga asfalti.

Personi rrëzohet, ndërsa dera mbyllet nga dikush tjetër brenda mjetit

Ai bën një tjetër lëvizje dyshuese, pasi drejtohet nga dera e cila u ‘rrëzua’, provon ta hapë si për të kërkuar llogari dikujt për aktin që bëri, por nuk funksionon, dhe me sa duket merr një shenjë apo dikush e thërret, mbase edhe vetë Dako pasi niset menjëherë pas tij.

Personi që u ‘rrëzu’ provon të hap derën por ajo nuk hapet

“Range Rover”-i famshëm i Dakos shfaqet pranë Muzeut të Dëshmorëve dhe sapo ndalon, nga dera e parë zbret ish-kryebashkiaku.

Tani shikoni videon:

 

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Pas rritjes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID 19 a mendoni se qeveria dhe Komiteti Teknik duhet të ashpërsojnë masat antiCovid?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *