Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Shihet për herë të parë mbretëresha Elizabeth që prej shpèrthimit të korònavirusit (FOTO)

Mbretëresha Elizabeth është fotografuar për herë të parë që prej shpèrthimit të korònavirusit. 94-vjeçarja duket e buzëqeshur teksa kalëron në oborrin e Kështjellës Windsor me kalin e saj 14-vjeçar që e quan Balmoral Fern.

Mbretëresha ka qenë e izoluar aty me bashkëshortin e saj, Duka i Edinburgh, 98 vjeç dhe një numër i vogël stafi. Hera e fundit që u pa në publik ishte kur u largua nga Pallati Buckingham për në shtëpinë e saj në Berkshire më 19 Mars.

Së bashku me të qëndronte edhe një prej dy qenve që mban, i cili ishte ulur pranë saj dhe shihte nga dritarja e makinës. I vetmi nga familja mbretërore që ka pasur probleme me korònavirusin është Princi Charles, i cili u kurua në shtëpinë e tij.(A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *