Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Shifra tronditëse të vdekjeve në Angli, 758 viktima më shumë se dje nga koronavirusi

Britania e Madhe vijon të përballet me shifra të frikshme nga qytetarët e saj që humbin jetën për shkak të koronavirusit.

Raportohet nga autoritetet vendase të shëndtësisë së në 24 orët e fundit kanë humbur jetën edhe 758 pacientë të tjerë në spital me Covid-19.

Gjithashtu është publikuar edhe numri i përgjithshëm i vdekjeve të konfirmuara në spital në Angli që është 5.655 – nga 4,897 që ishte të hënën.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *