Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Shifra marramendëse, modelja shqiptare shfaqet në studio me veshjen që kushton 8600 euro

Modelja e njohur Xhesika Berberi është një nga vajzat shqiptare e cila po zhvillon karrierën e saj në Amerikë.

Xhesika është bërë e njohur me performancën e saj që në moshë të vogël, dhe shpesh herë ka qenë protagoniste në klipe muzikore.

Së fundmi bukroshja ishte e ftura në emisionin ‘Shiko kush luan’. Nuk kishte si të ndodhte ndryshe bukuroshja u shfaq simpatike si gjithmonë, me një fustan të bukur që e tregonte shumë elegante.

Por fustani që shihni ka një çmim të ‘kripur’. Faqja e njohur në Instagram “What they Wearin” ka zbuluar që fustani i modeles kushton plot 8,600 euro.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *