Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

U tha se do të mbyllej nesër, shtyhet vendimi për ndalimin e qarkullimit të makinave në Sheshin Shqiponja

Megjithëse u tha se do të mbyllej ditën e nesërme, është shtyrë për ditën e hënë ndalimi i qarkullimit të makinave në “Sheshin Shqiponja”.

Ndalimi i qarkullimit të mjeteve është bërë për shkak të ndërtimit të Unazës së Madhe te zona e Astirit.

Autoritetet rekomandojnë që automjetet që vijnë nga Durrësi të përdorin rrugën e Ndroqit. Ndërsa ato nga Rrogozhina të përdorin rrugën nga Elbasanit.

Pritet që nesër ARRSH dhe policia të kënë një njoftim zyrtar në lidhje me devijimin e qarkullimit rrugor, në mënyrë që të lehtësohet trafiku në nyjet kryesore.

 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *